• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

از کجا شروع کنم؟

چند نکته مهم قبل از شروع فعالیت

این وب سایت طبق قوانین حاکم برجمهموری اسلامی در حال فعالیت می باشد و  4 هدف زیر را دنبال میکند

۱آگاه سازی مردم ایران از کلاهبرداری های شرکت های هرمی و معله گران سود جو و ناشایست در حوزه بازار های مالی

۲این سایت مرجع و منبع معتبر و محبوبی  برای آموزش های استاندارد . جامع و کاربردی در جهت پرورش اصولی و حرفه ای معامله گران مبتدی و پیشرفته با هدف  کسب درآمد از فعالیت های معاملاتی و خرید و فروش از طریق سهام/ارز/طلاونقره/نفت و گاز و …میباشد.

۳افشا ماهیت ریسک بازار های مالی و آگاه سازی معامله گران و علاقه مندان در بازار های مالی  از جمله اهداف ایران تکنیکال میباشد. لذا تمامی متقاضیان و علاقه مندان لزوما باید با آموزش های اصولی و استاندارد همراه با شناخت کامل بر ریسک های بازار فعالیت خود را شروع کنند.

4-چناچه علاقه مند به شروع فعالیت معامله گری هستید در ابتدا نیاز است که محیط آموزشی خود را بازار جهانی انتخاب کنید چرا که بازار جهانی یک بازار مرجع و غالب نسبت به تمام بازار هاست .

از این رو طبق اموزش های معیاری   در اکادمی ها و باشگاه های مالی معتبر با استاندارد های پذیرفته شده بین المللی در قاره اروپا و آمریکا ’محیط آمورشی معامله گران مبتدی را بازار جهانی به دلیل ارجعیت عملکردی انتخاب میکنند .

ایران تکنیکال طبق استاندارد های جهانی این حرفه’ محیط آموزشی تمام علاقه مندان فعالیت در بازار های بورس.بازار فارکس.بازار ارز های دیجیتال.بازار طلای آبشده و بازار دلار نقدی  را بازار جهانی تعریف کرده است . از این رو علاقه مندان چارپوب دانشی خود را  در بزرگترین و حرفه ای ترین بازار دنیا آموزش آموزش خواهند دید .

در حالت کلی به طور مثال اگر تحلیل سهام اپل یا  مایکروسافت را آموزش ببینید .تحلیل سهام ایرانخودرو و سایپا به مراتب برایتان ساده تر و راحت تر خواهد بود.

با آموزش های اصولی ایران تکنیکال در بازار مرجع جهانی .در آخر این شما خواهید بود که با شناخت کامل ‘بازار مورد نظر خود را جهت فعالیت انتخاب میکنید.

گام 1

  1. مشاهده و آموزش  دوره صفر تا صد معامله گری و تحلیل تکنیکال 

دوره صفر تا صد شامل محتوای آموزشی :

دوره مقدماتی بازار

دوره مقدماتی تحلیل تکنیکال

دوره پیشرفته تحلیل تکنیکال

دوره تخصصی تحلیل تکنیکال (متد های تخصصی گن به روش محاسبا عددی)

دوره تخصصی مدیریت سرمایه و ریسک

دوره روانشانسی معامله گر

اشتراک رایگان یک ماهه اتاق سیگنال دانش بنیان ایران تکنیکال

پشتیبانی آنلاین وزنده دانشجو بصورت مستقیم توسط مدرس

پشتیابی دایمی دانشجو

افتتاح حساب معاملاتی رایگان در معتبر ترین کارگزاری های داخلی و بین المللی

اعطا گواهینامه حرفه ای معامله گری بازار های مالی از آکادمی QAL و GRS انگلستان با قابلیت ترجمه و استعلام رسمی برای متقاضیان.

جلسات ترید و معاملات زنده با جنبه آموزش و کسب سود    

گام 2

مناسب برای دوستانی که تمایل به آموزش بصورت مقطعی و  خاص دارند میتوانند به ترتیب آموزش های فوق را دنبال کنند و یا یکی از عنوان های مورد نیاز خود را آموزش ببیند.

دوره  0 تا 30 مبانی بازار و تحلیل تکنیکال  

دوره 30 تا 40 تحلیل تکنیکال (پیشرفته)

دوره 40 تا 70 تحلیل گری ( متد های تخصصی ویلیام دلبرت گن )

دوره70 تا 100 تحلیل گری ( متد های تخصصی تحلیل زمانی ، آسترولوژی و سیارات )

 

زمانی که موفق به آموزش دیدن گام اول یا تمامی عنوان های گام دوم شدید عملا دانش شما در سطح بالایی از شناخت و حرکت شناسی در بازار رسیده است . تنها نیاز به کسب تجربه و استفاده از دانش کاربردی و مفید خود در بازار های مالی دارید .

بعد از اتمام آموزش ها .ایران تکنیکال منابع و جزوات آموزشی را در اختیارتان قرار میدهد تا همچنان بعد ار اتمام دوره بتوانید بصورت پلکانی و پیوسته با پشتیبانی مناسب دانش و سواد مالی خود را در جهت رسیدن به قله های موفقیت و آرامش در این حوزه بالا ببرید و در این بازار بیکران خود را کشف کنید و خواسته هایتان را بسازید.

طراحی شده توسط پردیس وردپرس