• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

سلب مسئولیت

افشای ریسک

در ایران تکنیاکال سعی کرده ایم محیطی را فراهم آوریم که شما بتوانید در زمینه بازارهای مالی داخلی و بین المللی  آموزش هایی را کسب کنید. این آموزش ها بیشتر متمرکز بر روی تحلیل تکنیکال، فاندامنتال و جنبه های روانشناسی معاملات می باشد، که می تواند نیاز شما را در بازارهای مالی تامین کند.

  • توجه داشته باشیدکار در بازارهای مالی و معامله گری شامل ریسک می باشد و می تواند تمام و یا بخشی از سرمایه شما را کسر کند، لذا با آگاهی .شناخت و  تسلط کامل بر ریشک افشا شده در بازار های زنده معاملاتی  اقدام به شروع فعالیت و معاملات خود  در این نوع بازارها کنید.
  • بر اساس اعلامیه سازمان بورس ایران ، فعالیت در بازار فـارکس در داخل ایران غیر قانونی می باشد. لذا توصیه می کنیم لطفا تا قانونمند شدن فعالیت در بازارهای جهانی، در بازارهای مالی داخلی (بورس تهران، آتی سکه و …) سرمایه گذاری و معامله گری نمایید و یا اینکه با شناخت و آگاهی کامل به همراه اعتبار سنجی لازم از طریق کارگزاری های خارجی معتبر و محبوب اقدام به فعالیت نمایید. .

 

تمامی سیگنال ها و تحلیل های ارایه شده در منبع های ایران تکنیکال صرفا ایده و تحلیل شخصی معامله گران و تحلیلگران این مجموعه میباشد و از این رو ریسک انجام معاملات با این سیگنال ها تماما به عهده کاربر سیگنال گیرنده میباشد و ایران تکنیکال از ریسک سیگنال های معاملاتی سلب مسولیت مینماید.

طراحی شده توسط پردیس وردپرس